Вівторок, 26.05.2020, 23:53

МО  вчителів трудового навчання, музичного мистецтва та фізичної культури.

Методичне     об'єднання    вчителів трудового навчання, музичного мистецтва та фізичної культури.

Науково – методична тема, над якою працює методичне об'єднання в 2019-2020 навчальному році:

« Компетентнісний підхід як методологічний орієнтир модернізації викладання мистецьких та фізкультурно – оздоровчих дисциплін».

Склад методичного об'єднання:

Щукіна Альона Володимирівна. Вчитель мистецтва, керівник методичного об'єднання.

Педагогічний стаж : 14 років.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».

Науково – методична тема : «Педагогіка партнерства як ключовий елемент сучасного освітнього простору».

Аліпа Людмила Анатоліївна. Заступник директора з виховної роботи, вчитель музичного мистецтва.

Педагогічний стаж: 28 років.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії», нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України».

Науково – методична тема: «Розвиток творчих здібностей ліцеїстів на уроках мистецтва та в позаурочний час».

Жукова Олена Євгенівна. Вчитель мистецтва.

Педагогічний стаж: 25 років.

Категорія: «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «вчитель - методист».

Науково – методична тема: «Педагогічні умови застосування музики у валеологічному вихованні ліцеїстів».

Сахно Віктор Петрович. Вчитель трудового навчання.

Педагогічний стаж : 29 років.

Категорія: «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «старший учитель».

Науково – методична тема: «Розвиток креативного потенціалу учнів, як засіб формування компетентної та творчої особистості».

Щукін Віктор Олександрович. Вчитель фізичної культури.

Педагогічний стаж: 18 років.

Категорія: «спеціаліст вищої категорії».

Науково – методична тема: «Компетентнісний підхід на уроках фізичної культури як основа успіху у формуванні та розвитку всебічно розвиненої особистості школяра».

Блінкова Марина Вадимівна. Вчитель фізичної культури, основ здоров′я.

Педагогічний стаж: 9 років.

Категорія: «спеціаліст».

Науково – методична тема : «Компетентнісний підхід до навчання учнів під час вивчення розділу «Соціальна складова здоров’я»»

Децюра Сергій Іванович. Вчитель фізичної культури.

Сичов Володимир Валерійович. Вчитель фізичної культури.

«  Травень 2020  »