Неділя, 17.12.2017, 12:59

Батькам

До уваги батьків!

4 жовтня 2016 року до навчального закладу надійшов лист від Запорізької обласної ради та Головного управління національної поліції в Запорізькій області «Про посилення контролю в дитячих закладах».

В листі йдеться  про недопущення випадків самовільного залишення учнями навчальних закладів та про відповідальність батьків за невідвідування дітьми  навчальних закладів.  На виконання даного листа,  адміністрація школи звертається до вас з проханням про співпрацю, а саме:

• недопущення та приховування батьками  пропусків занять дітьми,  без поважної причини;
  •  посилення  контролю з боку батьків, за відвідуванням уроків та самопідготовок  дітьми;

• про  обов’язкове повідомлення  вихователю до 8.00 години, про відсутність дитини в школі;

•  про  обов’язково надання відповідного  документа  вихователю  (довідка від лікаря,  письмове пояснення батьків), який підтверджує поважну причину відсутності дитини у школі.

При порушенні з боку батьків  вище названих правил, адміністрація школи залишає за собою право звертатися в Службу у справах дітей, з поданням про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

Зволікання та бездіяльність з боку дорослих, може привести до скоєння правопорушень як неповнолітніми  особами, так і відносно них, або до інших надзвичайних подій за участю дітей!

Адміністрація КЗ «Мелітопольська загальноосвітня санаторна

школа- інтернат І-ІІІст.» ЗОР

Перегляньте,  не пожалкуєте!   >> відео

До уваги  батьків!

Наша загальноосвітня санаторна школа-інтернат оголошує набір  учнів на наступний навчальний рік  в 1-2 класи дітей  6-7 років, з   ДІАГНОЗОМ СКОЛІОЗ.

Педагогічний та медичний колектив   Мелітопольської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату гарантують:

·       Досвідчений, високопрофесійний  підхід до кожної дитини.

·       Окреме приміщення з ігровою та спальною кімнатою для

першокласників.

·       Безперервне медичне спостереження та профілактика захворювань.

·       П’ятиразове харчування та  цілодобовий  супровід дітей.

·       Сімейна, затишна атмосфера.

·       Безліч позакласних заходів та гуртків.

·       БЕЗКОШТОВНЕ утримання вихованців.

Ми знаходимося за адресою вул. Піонерська, 14. Тел. 44-84-90, 42-37-35

Зупинка автобуса №18, вул. Лермонтова.

До Закладу зараховуються діти 6 (7) років, хворих на сколіоз. Зарахування дітей проводиться наказом директора на підставі таких документів:

- направлення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Запорізької обласної державної адміністрації, із зазначенням рекомендованого терміну;

- висновок лікарсько-консультативної комісії дитячої поліклініки;

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- особова справа (витяг з особової справи), документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до першого класу);

- витяг з історії розвитку дитини (ф. 112/о) з даними про результати аналізів;

- копія форми 063/о про профілактичні щеплення;

- довідка дільничного лікаря про відсутність інфекційних захворювань у будинку, де проживає дитина (дійсна               протягом 3 днів);

- довідка про стан матеріального забезпечення сім’ї для дітей із малозабезпечених сімей;

- витяг з історії хвороби дитини.

- висновок дитячого ортопеда;

- рентгенознімки хребта.