П`ятниця, 10.04.2020, 20:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Мелітопольський ліцей-інтернат

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гордість ліцею

Олександр Панасенко, 8-А

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – ІІ місце

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

 Біологія –  І місце

 Математика – ІІ місце

 Хімія – ІІ місце

 Фізика – ІІ місце

 Географія – ІІІ місце

 Українська мова і література – ІІІ місце

 

 

 

Катерина Бауер,10-А

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – І місце

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

 Англійська мова – ІІ місце

 

 

 

Єлизавета Прощенкова,11-А

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – ІІІ місце

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

Німецька мова – ІІІ місце

 

 

 

Владислав  Убийкінь, 11-Б

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – І місце

 

 

 

Дар’я Федько, 8-А

 ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – І місце

 

Анастасія Глек, 11-Б

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – І місце

 

Олена Стефанська, 11-А

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – І місце

 

Богдан Латишев,  9-Б

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – І місце

 

Ольга Шевченко, 10-Б

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – ІІ місце

 

 

Анастасія Назарова, 9-А

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – ІІ місце

 

 

Олександр Козачек, 10-А

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

Німецька мова – ІІ місце

 

 

Юлія Мухачова, 10-А

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

Німецька мова – ІІІ місце

 

 

Емілія Антонова, 8-А

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

 Юні знавці Біблії –  ІІ місце

 

Денис Ріжко, 11-Б

ІІІ обласний етап учнівських олімпіад:

Екологія – ІІ місце

 

Форма входу

Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz