Понеділок, 17.02.2020, 22:28

Історія та сьогодення

26.04.2018 № 30

Про перейменування комунального закладу "Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради та затвердження нової редакції статуту

Керуючись статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Цивільним кодексом України, Законом України "Про загальну середню освіту", з метою приведення статуту комунального закладу "Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області, у відповідність із вимогами чинного законодавства України, Запорізька обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати комунальний заклад "Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради у комунальний заклад "Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради.

СТОРІНКАМИ    ІСТОРІЇ    (читати) >>

Рішенням 27 сесії Запорізької обласної ради № 51 від 30.05.2013 комунальний заклад   "Мелітопольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 1» перетворений на комунальний заклад «Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів".

Головною метою Закладу є:

- створення умов, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти, з тривалим лікуванням оздоровленням та відновленням здоров’я вихованців;

- відновлення і зміцнення здоров’я дітей через здійснення комплексної медичної, психологічної, соціальної,педагогічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу у комплексі з корекційно-розвивальною та лікувально-оздоровчою роботою;

Учням, які закінчили певний ступень навчального закладу, видається відповідний документ про освіту:

по закінченні початкової школи – табель успішності, по закінченні основної школи – свідоцтво про базову загальну середню освіту; по закінченні навчального закладу – атестат про повну загальну середню освіту державного зразка.

Для забезпечення навчально-виховного процесу база Закладу складається із навчальних кабінетів, майстерень, а також спортивного, актового і читального залів, бібліотеки, архіву, медичного блоку, комп’ютерного кабінету, кабінету психолога, ЛФК і ритміки, логопедичного, кабінету соціального педагога, їдальні, приміщення для інженерно-технічного та навчально-допоміжного персоналу, кімнати психологічного розвантаження тощо.
Школа-інтернат має для учнів (вихованців)  спальний корпус.
за утримання дітей в санаторній школі-інтернаті не справляється.

«  Лютий 2020  »