Середа, 27.05.2020, 01:42

Краєзнавство Німеччини

Метою гуртка «Країнознавство Німеччини» є знайомство учнів з культурою іншої країни, усвідомлення ними можливої різниці між їхньою та іншою культурами, розвиток позитивного сприйняття інших культур і набуття вмінь долати соціокультурні бар’єри.

Завдання гуртка:

• формування  в учнів позитивного ставлення до німецької мови;
  • перетворення мови на реальний інструмент набуття знань про сучасне європейське суспільство;
  • практичне оволодіння учнями лексичними і граматичними компетен-ціями на базі реальних комунікативних ситуацій;
  • формування в учнів умінь самостійної пошукової креативної роботи;
  • навчання усного діалогічного і монологічного мовлення в тематичних рамках;
  • навчання читання текстів публіцистичного і науково-популярного характеру з метою отримання інформації з теми на рівні повного або часткового розуміння;
  • збагачення лексичного запасу через розширення ситуацій спілкування.

Програма гуртка створена на основі сучасних вимог до викладання іноземних мов, перш за все – принципу комунікативної спрямованості навчання, а також принципу підбору автентичних навчальних матеріалів та принципу особистісної орієнтації в процесі викладання. Навчальний матеріал підібрано таким чином, щоб він подавався логічно і послідовно, з урахуванням рівня мовленнєвої компетенції учнів з німецької мови.

Керівник гуртка: Ірина Миколаївна Новах

Режим роботи: понеділок - четвер  о 14.45.

«  Травень 2020  »