Субота, 22.09.2018, 11:53

МО природничо-математичне

МО працює над темою:

"Формування конкурентно-спроможньої особистості через впровадження здоров'язберігаючих технологій на уроках природничо-математичного циклу"

Склад

Учитель математики, керівник МО: Кишко Сніжана Олексіївна, її блог

працює над темою: "Використання здоров'язбережувальної компетентності учнів на уроках математики як один з факторів формування конкурентно-спроможньої особистості."

Учитель фізики і математики: Корзнікова Надія Олексіївна

працює над темою: "Формування ключових компетентностей на уроках фізики і математики"

Учитель біології: Іванченко Тетяна Дмитрівна

працює над темою: "Формування здоров'язбережувальної компетентності учнів на уроках біології"

Учитель географії: Мальцев Володимир Дмитрович

працює над темою: "Формування здоров'язбережувальної компетентності учнів на уроках географії"

Учитель інформатики: Мальцев Олексій Володимирович

працює над темою: "Застосування відео уроків при навчанні інформатики"

МО вчителів природничо математичного циклу

в 2017-2018 почало плідно працювати зі здібними учнями

Є переможці ІІ туру всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

1. Шевченко О. (8 клас) ІІІ місце з біології;

2. Дягель Х. (6 клас) ІІІ місце з математики;

3. Старостенко К. (10 клас) ІІІ місце з географії.

Також учні школи приймали участь в інтелектуальних конкурсах де показали відмінні й добрі результати таких як: Всеукраїнський конкурс з математики «Кенгуру» для 2-6 класів 32 учасника з них 6 відмінних, 22 добрих і 9 учасників; Всеукраїнський конкурс з біології та природознавства «Геліантус» для 1-10 класів з них 3 диплома ІІ ступеня, 1 диплом ІІІ ступеня, 4 переможця на шкільному рівні, 13 переможців в початковій школі, грамота з хімії, та 7 учасників;  Всеукраїнський різно-профільний конкурс – олімпіада «Олімпус» де з 13 учасників природничо-математичного циклу було 3 лауреата; Міжнародний конкурс з математики «Кенгуру» для 2-10 класів з них 15 відмінних, 25 добрих та 11 учасників; Міжнародний конкурс з фізики «Левеня» 1 відмінний результат, 8 добрих результатів та 5 учасників, Всеукраїнський конкурс з інформатики «Бобер» 2 відмінних результати, 14 добрих результатів та 14 учасників.

Добре провели тиждень математики, метою якого було якомога більше долучити учнів приймати участь конкурсах: «Найрозумніший» для 5-7, а потім для 8-10 класів, в нестандартних уроках: «Графіки цікавих функцій»  алгебра 7 клас та урок-вікторина «Математичні ребуси», тим самим підвищити мотивацію до навчання. Виконали проектну роботу у 7 класі: “Використання сучасних гаджетів для знаходження інформації «QR-код»”.

У серпні 2017 збиралося МО

і розглядали такі питання:

У січні 2017 на педраді вчителя, що атестуються представили свій творчий звіт

Зуєва Алла Василівна

Іванченко Тетяна Дмитрівна

У серпні 2016 збиралося МО

і розглядали такі питання:

Кишко Сніжана Олексіївна проводила проект "Геометричні прогулянки по Мелітополя"

інформація розташована на сайті

geometricheskie_progulki_po_melitopolju_kishko_snezhany_alekseevny / 13-1-0-10

У жовтні 2015 збиралося МО і розглядали такі питання:

Активізація пізнавальної діяльності на уроках географії. Підготував Мальцев В. Д.

Актуальність проблеми реалізації компетентнісного підходу при вивченні різних розділів

математики.

Організація роботи з обдарованими дітьми. Підготувала Кишко С.А.

У грудні 2015 МО брало участь в педраді "Забезпечення умов для розвитку мотивації"

МО брало участь в педраді "Формування особистості учня на основі его

творчих можливостей ", яка відбулася в травні 2015

Творчий потенціал учнів розкривається під час підготовки учнів до шкільних та районних олімпіад

На уроках географії:

Математика стає цікава тоді, коли живить нашу винахідливість і здатність міркувати.  Д. Пой

Фізика - це кожен раз нові відкриття для кожного учня. Досліди власними руками

підвищують мотивацію до навчання.

На уроках биологии используется теория ТРИЗ (теория решения изобретательных задач)

«  Вересень 2018  »