П`ятниця, 10.04.2020, 20:26

МО вчителів іноземної філології

Науково-методична тема, над якою працює методичне об'єднання в 2019-2020 навчальному році:

«Реалізація компетентнісного підходу в процесі навчання іноземної мови» .

Склад методичного об'єднання:

Новікова Наталя Вікторівна, вчитель англійської та німецької мов, керівник МО

Категорія: "спеціаліст вищої категорії"має педагогічне  звання «старший учитель».

Координатор конкурсів: "Орлятко", "Олімпус".

Портфоліо

Працює над темою:  «Формування ключових компетентностей на уроках іноземної мови за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій».

Лившенко Тетяна Олексіївна, вчитель англійської мови

Категорія: "спеціаліст вищої категорії"має педагогічне  звання «методист».

Координатор міжнародних проектів

Координатор конкурсів: Всеукраїнська гра з англійської мови "Puzzle", "Олімпус".

Керівник гуртка: "Європейський клуб".

Портфоліо

Працює над темою: «Впровадження інтерактивних проектів на учбовій платформі Мелітопольського ліцею-інтернату з метою підвищення мотивації навчання та формування активної громадянської позиції учнів».

Салій Оксана Дмитрівна, вчитель англійської мови

Працює над темою: «Розвиток культурної компетенції як невід’ємної складової у вивченні англійської мови»/

Новах Ірина Миколаївна, вчитель німецької мови

Координатор конкурсів: "Орлятко", "Олімпус".

Керівник гуртка "Країнознавство Німеччини".

Працює над темою: «Компетентнісний підхід до мовленнєвого розвитку старшокласників в умовах профільного навчання німецької мови».

Пшенична Інна Анатоліївна, вчитель англійської мови

Категорія: "спеціаліст вищої категорії"

Координатор конкурсу: "Грінвич".

Працює над темою: «Мотивація навчальної діяльності учнів на уроках англійської мови з метою формування комунікативної компетентності».

Всеукраїнська олімпіада з іноземної мови

Навчальний рік

2. Мухачова Юлія – 10 кл. – ІІІ місце

3. Прощенкова Єлизавета – 11 кл. – ІІІ місце

4. Греджев Олександр – 9 кл. – IV місце

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з іноземної мови в 2019 - 2020 н. р. :

Мова

П. І. учня / учениці

Клас

Місце

Англійська

Бауер Катерина

10 - А

Німецька

Прощенкова Єлизавета

11 - А

Підручники, за якими працюють учителі іноземної мови:

1. Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. "Англійська мова. Профільний рівень". Підручники для 5 -11 класів закладів загальної середньої освіти.

2. Карп'юк О. "Англійська мова. Рівень Стандарту".  Підручники для 5 - 11 класів закладів загальної середньої освіти.

3. УМК Oxford Solutions Tim Falla, Paul A.

4. Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. Підручники призначені для вивчення німецької мови як другої іноземної. Підручники для 5 - 11 класів закладів загальної середньої освіти.

«  Квітень 2020  »