Середа, 22.11.2017, 04:45

МО вихователів та класних керівників

Методичне об'єднання вихователів

та класних керівників

1. Чертовська Тетяна Вячеславівна, «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне  звання «старший вихователь»

2. Гора Наталя Володимирівна, «спеціаліст І категорії»

3. Педя Ірина Михайлівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

4. Коротков Олексій Олександрович, «спеціаліст ІІ категорії»

5. Шевченко Інна Михайлівна, «спеціаліст ІІ категорії»

6. Дубонос Зоя Євгенівна, «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне  звання «старший вихователь»

7. Грушина Ірина Вікторівна, «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «старший вихователь»

8. Кушнаренко Юлія Вадимівна, педагог-організатор,«спеціаліст ІІ категорії».

Методична тема ШМО вихователів та класних керівників:

«Практичний підхід та реалізація формування базових компетенцій  у вихованців»

Мета методичного об’єднання: сприяти професійному вдосконаленню особистості педагога, стимулювати творчість класного керівника і вихователя, який веде пошуки шляхів збагачення і розвитку змісту, форм і методів виховної роботи.

Голова методичного об’єднання: Чертовська Тетяна Вячеславівна

Завдання діяльності МО вихователів і класних керівників:

• Підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки вихователів та класних керівників з питань психології та педагогіки.
  • Активізувати роботу по застосуванню і розповсюдженню досвіду педагогів з використання сучасних виховних технологій.
  • Будувати виховну роботу на основі формування моральної культури учнів.
  • Здійснювати особистісно-орієнтований підхід з урахуванням вікових особливостей учнів.
  • Сприяти тісній взаємодії сім'ї та школи.
  • Сприяння створенню й розвитку системи виховної роботи класних колективів.

Виховні пріоритети:

Аналізуючи виховну діяльність  та спираючись на моніторинг рівня вихованості учнів школи – інтернату, результати цільових напрямків,  та з метою проектування найбільш повного досягнення виховних цілей,

виділено наступні  пріоритетні напрямки на 2016-2017 навчальний рік, а саме:

- національно-патріотичне виховання, через формування історичної свідомості молодого покоління українців (протягом року);

- формування екологічної свідомості учнів, через дбайливе ставлення до  природи(лютий-квітень);

- формування правової свідомості, навичок та звичок правомірної поведінки учнів(грудень);

- організація життєдіяльності  вихованців у відповідності з їх фізичними особливостями та зміцнення їх здоров’я  (протягом року).

«  Листопад 2017  »