Середа, 22.11.2017, 04:46

Головна » 2016 » Квітень » 15 » День інтеграції "Здорова людина - здорова країна"
День інтеграції "Здорова людина - здорова країна"

Ми не маємо  права чекати на нове здорове покоління,ми повинні прикладати всі зусилля для створення умов його найкращого існування. Підтримання свого тіла і духу в хорошому стані, заняття спортом та зростання кількості освічених людей – ось запорука здорового суспільства.

Вже вдруге в нашій школі пройшов День інтеграції.  Цього разу він був присвячений Всесвітньому Дню здоров’я, та проходив під гаслом «Здорова людина – здорова країна».

В рамках Дня інтеграції кожен урок розпочинався з теми збереження здоров’я. На  уроці математики  рахували пульс, на музичному мистецтві слухали спортивні марші та виконували пісні. На перерві всі разом  зробили  флешмоб «Весна».  Кульмінацією заходу стали змагання з легкої атлетики для учнів  4-11 класів. У запеклішій боротьбі  переможцями стали: Малінін Артем, Гулагіна Анастасія, Гомонова Анастасія, Матюшин Віктор, Рябков Данило, Дягель Христина. Самим спортивним класом став 8 клас. Але всі знають головне в спорті не перемога, а участь.

Після змагань в кожному класі пройшли виховні години з теми «Здорова людина – здорова країна», на яких діти пізнали багато нового для формування своєї життєвої позиції.

Завдання  педагогів нашої школи полягає в тому, щоб діти любили заняття з фізичної культури та прагнули вести здоровий спосіб життя. Це найголовніша складова нашого життя!

Переглядів: 89 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »