Середа, 22.11.2017, 04:41

Головна » 2016 » Жовтень » 6 » ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

До уваги батьків!

4 жовтня 2016 року до навчального закладу надійшов лист від Запорізької обласної ради та Головного управління національної поліції в Запорізькій області «Про посилення контролю в дитячих закладах».

В листі йдеться  про недопущення випадків самовільного залишення учнями навчальних закладів та про відповідальність батьків за невідвідування дітьми  навчальних закладів.  На виконання даного листа,  адміністрація школи звертається до вас з проханням про співпрацю, а саме:

• недопущення та приховування батьками  пропусків занять дітьми,  без поважної причини;
  •  посилення  контролю з боку батьків, за відвідуванням уроків та самопідготовок  дітьми;

• про  обов’язкове повідомлення  вихователю до 8.00 години, про відсутність дитини в школі;

•  про  обов’язково надання відповідного  документа  вихователю  (довідка від лікаря,  письмове пояснення батьків), який підтверджує поважну причину відсутності дитини у школі.

При порушенні з боку батьків  вище названих правил, адміністрація школи залишає за собою право звертатися в Службу у справах дітей, з поданням про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

Зволікання та бездіяльність з боку дорослих, може привести до скоєння правопорушень як неповнолітніми  особами, так і відносно них, або до інших надзвичайних подій за участю дітей!

Адміністрація КЗ «Мелітопольська загальноосвітня санаторна

школа- інтернат І-ІІІст.» ЗОР