Вівторок, 17.10.2017, 14:16

Головна » 2017 » Лютий » 13 » "ГОДІВНИЦЯ ДЛЯ ПТАХІВ" - ПРОЕКТ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!
"ГОДІВНИЦЯ ДЛЯ ПТАХІВ" - ПРОЕКТ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

Формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності - є пріоритетним напрямком виховної роботи в нашому навчальному закладі. Тож невипадково, вихователь 2 класу Ольга Леонідівна Фролова, вибрала для впровадження в шкільне життя проект «Годівниця для птахів». Завданням проекту було формування дбайливого ставлення до птахів у дітей, та підвищення екологічної культури батьків, через надання допомоги дітям у реалізації проекту.

Зима – найважчий час у житті птахів. З кожних десяти дрібних птахів, весну, після суворої зими, вдається зустріти тільки одному. Ось чому так життєво необхідно було вибрати саме такий проект. Згідно проектним технологіям, діти були об’єднані в чотири групи.

«Художники» - дізнавалися, які птахи мешкають біля оселі, вели спостереження за поведінкою птахів узимку,а результати відобразили в малюнках. «Народознавці» – збирали прислів’я, приказки, прикмети, загадки, пов’язані із зимуючими птахами. Група «Науковці» – збирала теоретичний матеріал про зимуючих і прилітних птахів. «Конструктори» – виготовлювали годівнички з підручних матеріалів для птахів, за допомогою батьків, які лишаються зимувати у нас в місті. Результатом проекту стало - отримання знань про зимуючих птахів та способи допомоги їм, стимулювання в учнів продуктивного мислення, розвиток уміння використовувати Інтернет - ресурси для пошуку і обробки інформації, створення творчого продукту – годівнички. А головне - компетентнісний підхід у вихованні активної, успішної, творчої особистості.

Переглядів: 83 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »