Вівторок, 11.12.2018, 12:12

Головна » 2018 » Листопад » 16 » «Острів толерантності» було створено в Мелітопольському ліцеї-інтернаті в Міжнародний день толерантності.

16 листопада ліцеїсти Мелітопольського ліцею-інтернату долучились до  жителів багатьох країн світу, яки  відзначають Міжнародний день толерантності.

У вестибюлі ліцею було розташовано  інтерактивна зона  «Вислови свою думку», де кожен бажаючий зміг написати свою думку з приводу «Що таке толерантність?» та «Навіщо бути толерантним?».

Учні 5-А класу на уроці «Планета толерантності» обговорювали питання спільного проживання  різних національностей в  нашому  Мелітополі, та нарахували в своєму класі близько  десяти  різних національностей. Усі разом на дошці  зробили  яскраве «Дерево толерантності».

Учні  4-го класу с задоволенням взяли участь у квесті «Квітка толерантності». Для того щоб зібрати  пелюстки для квітки, необхідно було виконати завдання. 1 пелюстка – повага, 2 – доброта , 3- співпраця і таке інше. Всі пелюстки опинилися в руках учасників квесту,  які  всі разом  зібрали  «Квітку толерантності».

Ліцеїсти 6 класу вчилися бути толерантними через рольові ігри.

Цікаво і змістовно пройшов День толерантності  в нашому закладі. Подяка всім  за активну участь! Ми не зможемо відразу зробити толерантним все наше суспільство, але   важливий навіть самий маленький крок у цьому напрямку.

Нехай кожен з нас, наш клас, наша школа, наше місто і наша Україна завжди будуть островами толерантності для всіх жителів великої планети Земля.

Переглядів: 29 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »