Вівторок, 11.12.2018, 12:00

Головна » 2018 » Листопад » 1 » Педагоги ліцею-інтернату опановують новітні освітні технології.
Педагоги ліцею-інтернату опановують новітні освітні технології.

Доки ліцеїсти відпочивають на канікулах, педагоги ліцею наполегливо працюють. Новий навчальний заклад, потребує нового вчителя, який забезпечує ефективну освітню діяльність.

Педагогіка партнерства, орієнтація на учня, виховання на цінностях - саме ці складові концепції Нової української школи опрацьовували вчителі на педагогічній раді за новою технологією «World café», сфокусоване на неформальне обговорення певної теми, та вироблення плану дій з визначенням відповідальних.

Отримавши певний позитивний заряд на продуктивну співпрацю, педагоги визначили що є партнерство, та спланували кроки з його впровадження у площинах «партнерство із колегами», «партнерство із батьками», «партнерство із учнями». Кожен проаналізував своє бачення даного питання та зміг зробити власний внесок у спільну стратегію реалізації основних компонентів Нової української школи.

У кінці педагогічної ради, у неформальній обстановці, всі погодились, що вчительська робота – важлива, але досить важка. І якщо ти переступив поріг школи, це означає, що ти сказав: «Нехай це буду я». Ми не створюємо інформаційний продукт, не вирощуємо хліб, не саджаємо садів і не контролюємо машин. Ми формуємо людей, які це все робитимуть!

Переглядів: 34 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »