Вівторок, 17.10.2017, 14:17

Головна » 2016 » Грудень » 20 » ПО УКРАЇНІ З КРАЮ В КРАЙ, ХОДИТЬ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
ПО УКРАЇНІ З КРАЮ В КРАЙ, ХОДИТЬ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

«По Україні з краю в край, ходить Святий Миколай». Під таким гаслом в нашій  школі-інтернаті пройшло свято  19 грудня. Стільки гостей в один день наша школа ще не приймала ніколи!

Першим до нас завітав благочинний протоієрей Максим, який розповів про життя Святого Миколая, дав настанови учням  та вручив солодкі подарунки.

До 1 класу прийшли з привітаннями студенти Мелітопольського торгово-професійного   ліцею. Вони провели з дітьми цікаві ігри та подарували первачкам іграшки.

Багато років поспіль до школи приходять наші улюблені шефи, студенти ТДАТУ. Як завжди, вони порадували дітей веселою виставою,  та вручили солодкі подарунки.

Вперше в цьому році наших дівчат запросили до благодійної акції «Подаруємо казку дітям», в рамках якої була проведена фото сесія. На свято Миколая дівчатам були вручені  календарі з їх фотографіями та невеличкі подарунки.

Але і наші діти готувалися   до свята. В рамках акції «Подарунок для героя», учні  нашої школи робили  святкові листівки та стіннівки, невеличкі ялинки з цукерками для воїнів АТО. Мелітопольські волонтери Людмила Шведюк, Галина  Микитинець та Тетяна Гаценко найближчим часом  передадуть подарунки нашим героям.

Всі наші діти були вражені увагою   та   подарунками  якими їх привітала    громадськість нашого міста Мелітополя.

Переглядів: 102 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »