Вівторок, 20.11.2018, 09:20

Головна » 2018 » Травень » 29 » Стартував тиждень походів та екскурсій.
Стартував тиждень походів та екскурсій.

Весняна погода спонукає до нових маршрутів за новими враженнями, красою природи і активним відпочинком.

Учні 3 та 4 класу відвідали зоопарк «HOME ZOO» у м. Василівка. Мета подорожі була розширити знання дітей про диких тварин, збагачувати інтелектуальний розвиток учнів, розширювати дитячий кругозір, спостережливість, виховувати дбайливе ставлення до тварин, бережливе відношення до природи.
      Під час екскурсії діти отримали можливість зустрітися з ведмедями і левами. Але особливою ” родзинкою ” зоопарку був білий тигр з блакитними очима. Діти поверталися додому сповнені новими
позитивними емоціями та враженнями.

Учні 7 класу відвідали міський парк відпочинку - викладений плиткою з українським візерунком, з наявністю невеликих озер, в яких плавають білі та чорні лебеді. Відвідали територію оновленого стадіону «Спартак», пройшлись по новій біговій доріжці, хлопці змогли потренуватися на тренажерах, посидіти в нових кріслах на глядацьких трибунах та подивитися на тренування футбольної команди.

Екскурсії та походи у колі однокласників для дітей здаються великими пригодами, спогади про які, разом зі світлинами, залишаться на все життя. До учнів 5 класу приєднались першокласники і разом вони здійснили похід до Мелітопольського лісопарку.

Метою походу була організація змістовного дозвілля, популяризація здорового способу життя та формування самообслуговування,  дисциплінованості і відповідальності. Діти спілкувалися між собою, грали в цікаві ігри, бігали, та смажили сосиски на вогні. Учням дуже сподобалося збирати гілки та шишки для багаття, розглядати дерева та рослини, спостерігати за комахами. І діти, і батьки, і вчителі отримали незабутні враження та виразили бажання і надалі здійснювати такі походи в природу.

Учні 8 класу поїхали з екскурсією до Приморського посаду на туристичну базу «Берізка». Відразу пішли на пляж. Були дуже вражені чистотою та красою пляжу та самого моря. Весь день купались, грали в рухливі ігри, загоряли на лагідному пісочку та ніжились на сонечку та навіть встигли трохи порибалити! Спостерігали за горобцями, які зовсім не бояться людей. Відпочивали до самого вечора, додому вертатись не хотілося. До школу повернулися у вечорі. Все дуже сподобалося!
           Походи пройшли цікаво, учні з задоволенням чекають нових вражень.

Переглядів: 97 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »