Вівторок, 11.12.2018, 11:59

Головна » 2018 » Травень » 22 » Свято театральної майстерності
Свято театральної майстерності

Нівчальний рік добігає кінця. Завжди настає той час, коли треба підводити підсумки, узагальнювати результати, демонструвати творчі здобутки, а потім пишатися виконаною роботою. Таким підсумком став виступ шкільного лялькового театру «Петрушка». З великим задоволенням учні молодших класів переглянули виставу «Лісна казка» М.Лобанова. Гучні оплески лунали для юних акторів - учнів четвертого та п’ятого класів. Діти з нетерпінням чекали на таке свято.                                                                                                                                                                 Ляльковий театр, це «творча родзинка» нашого закладу. Більше як двадцять років в школі існує ляльковий театр, яким керує Скакун Валентина Володимирівна. Своєю працею вона дає можливість пробудити закладене в кожній дитині творче зернятко, допомогти зрозуміти і знайти себе, зробити перші кроки у творчості для радісного, щасливого життя. Кожен рік учні лялькового театру приймають участь в обласному конкурсі «Повір у себе» в номінації «Світ театру та Я», де займають виключно перші місця. Кожен рік, ляльковий театр презентує дві вистави, на які з нетерпінням чекають глядачі. Для учасників гуртка, це відповідальна і досить важка справа. Треба вивчити текст, пісні, навчитися акторської майстерності та вмінню працювати з лялькою. Але в результаті учні вміють працювати в команді, самостверджуються, об’єднуються на позитиві. Усі діти від природи талановиті, а завдання педагога у тому, щоб допомогти дитині знайти та проявити цей талант.

Переглядів: 68 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »