Вівторок, 11.12.2018, 12:30

Головна » 2018 » Листопад » 13 » Учні 5-А класу натхненно вирушили у творчі мандри!
Учні 5-А класу натхненно вирушили у творчі мандри!

Творчість єднає! Творчість лікує! Творчість надихає!

Сьогодні наш ліцей-інтернат гостинно відчинив свої двері для талановитого подружжя Анни та Олександра Брянцевих, які провели майстер-клас із збирання об’ємної листівки для 5-А класу.

Дітлахи разом з митцями згадали перлину світової літератури - «Алісу в Країні див», головних персонажів цієї феєричної диво-пригоди, а потім, що називається, занурилися з головою у таїнства паперової інженерії та об’ємних листівок!

І здавалося б, що наших дітей в добу технологій чимось здивувати просто неможливо! Так воно так, але тільки не у нашому випадку! Вже за хвилину сімнадцять п’ятикласників натхненно вирушили у творчі мандри з паперовими героями! Діти перетворились на суцільні вуха, ловили кожне слово своїх творчих поводирів, а потім ідеально відтворювали кожен елемент майбутнього шедевру!

Але що найбільше дивувало і радувало водночас - так це повсякчасний прояв взаємодопомоги між учнями. Діти охоче допомагали і підказували один одному, щиро переймалися тимчасовими «недопрацьовками» друзів, хвацько надолужували разом захоплюючий процес і, здається, що саме від цієї взаємодії отримували ще більше задоволення!

Клас став схожий на дружній вулик, і вже незабаром кожна бджілка демонструвала свою власну об’ємну листівку.

Дітлахи уподобали майстер клас по максимуму і вже з нетерпінням чекають на нову зустріч з майстрами паперового дизайну!

Щиро дякуємо всім, хто підтримав і долучився до нашого творчого свята, зокрема директору школи Тамарі Миколаївні та класному керівникові Оксані Салій, які радо відгукнулися на ініціативу батьків учнів класу!

Окрема подяка Анні та Олександру Брянцевим за диво-мандрівку разом з учням 5-А класу у стінах ліцею! А поки дітлахи діляться враженням з батьками і друзями, ми подумаємо, чим здивувати маленьких творців наступного разу!

Переглядів: 27 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »