Вівторок, 20.11.2018, 08:51

Головна » 2017 » Листопад » 6 » В нашій школі-інтернаті відбувся семінар вчителів історії Запорізької області.
В нашій школі-інтернаті відбувся семінар вчителів історії Запорізької області.

03 листопада 2017 року працівниками Українського центру вивчення історії Голокосту у співпраці з педагогами Мелітопольської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату та за сприянням Запорізького обласного інституту післядипломної освіти було проведено навчально-методичний семінар з проблем вивчення та викладання історії Голокосту для вчителів Запорізької області.

Вчитель історії, Діденко Наталя Юріївна, провела велику підготовчу роботу. До приїзду науковців з Києву, була створена група слухачів зі всіх куточків Запорізької області, запрошені працівники Мелітопольського краєзнавчого музею та представники Мелітопольської міської єврейської общини.

Робота семінару включала лекції та практикуми. Дуже активно вчителі історії обговорювали тему лекції «Особливості Голокосту на українських теренах», яку прочитав директор центру Анатолій Подольський. Організовані співробітником центру Віталієм Бобровим практикуми з тем «Нацистський антисемітизм та протидія ксенофобії сьогодні», «Викладання історії Голокосту» проводилися за інтерактивними формами.

Представники Українського центру вивчення історії Голокосту передали учасникам семінару багато методичної літератури.

Гості з Києва, за запрошенням організаторів, відвідали пам’ятник жертвам Голокосту, який знаходиться під Мелітополем.

Лейтмотивом заходу було визначення того, що українська історія налічує чимало подій, які ми просто зобов'язані не забувати, аби не повторювати своїх помилок наново.

Переглядів: 84 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »