Неділя, 17.12.2017, 13:07

Головна » 2016 » Листопад » 22 » Відзначення Дня Гідності і Свободи
Відзначення Дня Гідності і Свободи

День Гідності та Свободи –  це пам’ятна дата, яка народжена сучасними подіями в Україні. З метою  донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотам, формування громадянської позиції учнів, посиленню міжпредметних зв’язків, поліпшення співпраці вчителів, вихователів та учнів під час навчально-виховного процесу, було вирішено провести заходи  у формі  Дня інтеграції.

Розпочався День інтеграції урочистими зборами з підняттям прапору, виконання Гімну, та хвилиною мовчання за загиблими. В рамках Дня інтеграції була проведена акція «Ми – Українці», де кожен клас відрізнявся своєю українською символікою, організовано «майдан думок», на якому кожен бажаючий міг висловити свої думки. В кожному класі пройшов тематичний захід «Україна гідна свободи», який завершився виготовленням флаєрів - привітань. Але найяскравішим заходом став загальношкільний флешмоб,  на пісню «Ми-молодь України!».

Переглядів: 90 | Додав: alipa | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »